Szukaj Pokaż menu

Dyktator - tani, studencki sposób na nudę

189 713  
3163   94  
Ciężka jest dola studenta uwięzionego w murach akademika, jednak dwóch dzielnych studentów, którzy z racji swego wybitnie długiego, uczelnianego stażu zaliczają się do szanowanej „rady mędrców” postanowiło udowodnić, że wystarczy odrobina wyobraźni, aby stworzyć coś, co podbije serca wszystkich.

Panie i panowie! Oto akademicka wersja słynnej planszówki pt. „Monopoly”:

Wielka księga zabaw traumatycznych CXCI

31 790  
70   8  
Kliknij i zobacz więcej!Cóż można odkrywczego napisać o dzisiejszym odcinku? Prym wiodą trzy osoby. A jedna z nich cierpi w dalszym ciągu po niedawno przeżytej traumie. Zatem zapraszam na kolejny odcinek samounicestwienia.

Nie powtarzajmy tego! Nigdy! Osobom, których psychika nie jest wypaczona stanowczo odradzamy lekturę, pozostałych zapraszamy, im i tak jest wszystko jedno...

ĆWICZENIA TO PODSTAWA

Jako 5-letnie dziecko marzyłam o tym, by zostać akrobatką, a jak wiadomo, każdy akrobata musi ćwiczyć. Po chwili wpadłam na idealny pomysł na ćwiczenie - wspięcie się z domku dla lalek na inne szafki w moim pokoju. Po przejściu całej kombinacji półek, jak każda artystka cyrkowa chciałam ładnie zakończyć to "ćwiczenie". Zakończenie polegało na pomachaniu publiczności składającej się z pluszaków, nie przewidziałam dwóch rzeczy:

10 najgłupszych pytań z Ask Yahoo!

136 230  
1320   29  
"A czy jak stanę na torach i chwycę się trakcji, to pojadę jak tramwaj?" - większość z nas zna dowcip o tym, czy istnieją głupie pytania, czy tylko głupie odpowiedzi. A czy poniższe pytania takowe są? Głupie pytanie...

 

#1. Muzykalny penis

 
 
Czy gwizdanie podczas sikania jest dla penisa normalne?

Najlepsza odpowiedź:
Zależy, jaką piosenkę wygwizduje.

Ocena pytającego: *****
rozumiem

Inne odpowiedzi:
No cóż, jasne, o ile ma normalną długość 25 cm lub więcej. Jeśli to jeden z tych malutkich (poniżej 20 cm), może to sygnalizować mnogość dziurek w wale, co wymagałoby pełnego przeglądu i prawdopodobnie wymiany gruczołów opuszkowo-cewkowych i powiązanego z nimi nasieniowodu. Części i porady do samodzielnej naprawy do znalezienia u każdego przeciętnego mechanika i w sieci sklepów Walmart.
 

#2. Trujące piegi

 
Czy piegi są trujące?

Ktoś mi kiedyś powiedział, że piegi są trujące i mogą wybuchać. Powiedział też, że jeśli wybuchnie ich za dużo, to można umrzeć. Czy to prawda?
 

#3. Test smaku

 
Jak smakuje mocz albo kupa?

Byłem dziś w łazience, zrobiłem jedno i drugie, po czym już miałem to sprawdzić, ale pomyślałem, że wpierw zapytam. To poważne, proszę pomóżcie! Dzięki!

#4. Ospa wietrzna

 
Ile razy można mieć ospę wietrzną?

Miałem już ospę wietrzną kiedy byłem mały, ale wygląda na to, że powróciła i to dwukrotnie w ciągu dwóch miesięcy. Zaczynam się niepokoić, bo tym razem utrzymuje się ok. 2 tygodni. Z tego co przeczytałem, (link…) powinna trwać co najwyżej 7 dni.

Dobra wiadomość jest taka, że nie rozprzestrzeniły się po całym moim ciele. Wydaje mi się, że przez przejście tego w dzieciństwie, jestem tylko częściowo podatny na infekcję. Mam jedynie owrzodzenia. Pomiędzy biodrami a kolanami.

Jeśli ktoś by mi mógł powiedzieć czy miał ospę wietrzną więcej niż raz i jeśli tak, to co zrobić, aby się pozbyć wysypki.

Mama zaleciła mi kąpiel w owsiance, ale to nie pomaga.

Najlepsza odpowiedź:

Nie próbuję być zabawny, ale wygląda na to, że powinieneś sprawdzić się pod kątem posiadania opryszczki. Jeśli się patrzy na „ospę wietrzną” jako owrzodzenia pojawiające się co miesiąc, to bardziej to brzmi na ataki opryszczki.

Ocena pytającego: *****
Jestem po badaniach krwi. Miałeś rację :(
 

#5. Tuning oka

 
Czy można przerobić tak ludzkie oko, żebyśmy widzieli w ciemnościach?

Najlepsza odpowiedź:
Tia…………………… jedz marchewki!

Inne odpowiedzi: 
Nie, mógłbyś co prawda spróbować zanurzyć je w radioaktywnych odpadach i liczyć na zyskanie super mocy, ale to nigdy nie działa.

 

#6. Odżywianie

 
POMOCY! Potrzebuję porady żywieniowej odnośnie kory drzewnej.

Ostatnio cienko u mnie z kasą i tak się zastanawiałem, czy kora drzewna nie byłaby dobrym zamiennikiem dla płatków śniadaniowych. Większość bogatych w błonnik płatków ma tak czy siak posmak kory, czemu więc nie zamienić ich na prawdziwy towar? To przez recesję.

Dzięki!
 

#7. Konspiracja

 
Czy myślicie, że świńska grypa to wytwór USA, służący do zabijania Meksykanów?

Tak jak AIDS, świńska grypa może być wirusem stworzonym przez tajne agencje do zabijania ludzi przy amerykańskiej granicy.

Co o tym myślicie?
 

#8. Filmik

 
Pomocy! Właśnie odeszły mi wody ale muszę dokończyć oglądanie świetnego filmiku na youtube?

Jest jakiś sposób, żeby odłożyć rodzenie o godzinkę? Naprawdę nie chcę przegapić zakończenia!

Notka dodatkowa:
NIE przegapię zakończenia, przez to dziecko ominął mnie już i tak taniec na rozpoczęciu roku szkolnego.


#9. Złamany nadgarstek


 
 
Muszę złamać swój nadgarstek! Proszę pomóżcie!?

Odkąd ucierpiał mój nadgarstek, nie mogę nim poruszyć bez bólu w palcach. Jedyny sposób, żeby przekonać moich rodziców do zabrania mnie do szpitala, to złamanie go. Więc, jakie są pomysły z dobrą wymówką, tylko bez chamskich komentarzy, i tak - moi rodzice są rygorystyczni. Obydwoje pracują w Siłach Powietrznych Stanów Zjednoczonych. Nie zabiorą mnie, jeśli nie będzie to absolutnie konieczne!


#10. Okres

 
Kiedy dostanę okres?

Mam 17 lat i nie miałem jeszcze okresu. Moja siostra miała swój pierwszy w wieku 14 lat. To zajmuje dłużej, jeśli się jest chłopcem?


Nie mamy więcej pytań 
1320
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu Wielka księga zabaw traumatycznych CXCI
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu Jak radzić sobie z upałem? 10 wskazówek!
Przejdź do artykułu Lansky: Wspomnienia kierownika wesołej budowy II
Przejdź do artykułu Dla mężczyzn: plusy i minusy siadania przy sikaniu
Przejdź do artykułu Lansky: Wspomnienia kierownika wesołej budowy I
Przejdź do artykułu Tragiczna historia Davida Vettera - chłopca z bańki
Przejdź do artykułu Czemu mnie się ciągle takie rzeczy przydarzają?
Przejdź do artykułu Faktopedia – Niezwykły przypadek kobiety, która „wyleczyła się” z depresji
Przejdź do artykułu Tajny kontrakt Jerzego Dudka
Przejdź do artykułu Ola Puchacz pokazuje cycki, czyli...

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą