Szukaj Pokaż menu

Biustonosze - fakty, których jeszcze nie znasz

132 335  
1097   44  
Wiesz jak rozpiąć niemal każdy jego rodzaj. Bez większego problemu potrafisz rozpoznać jego rozmiar. Ba! Na podstawie koloru i fasonu jesteś nawet w stanie nakreślić portret psychologiczny jego posiadaczki.

Są jednak pewne rzeczy, których o staniku jeszcze nie wiesz. Czas to zmienić.

Czy wiesz, że...
  • Na Cyprze, w ramach kampanii w walce z rakiem piersi, złączono ze sobą 114 000 staników, bijąc tym samym rekord w dziedzinie tworzenia najdłuższych, stanikowych łańcuchów.

Nadzwyczajna ślubna limuzyna

144 007  
857   11  
Elegancka biała limuzyna - ulubiony środek transportu wstępujących w związek małżeński...

Kliknij i zobacz więcej!

Trzeba przyznać, że jest to już oklepany pomysł, no chyba, że limuzyna wygląda tak:

Mała dziewczynka opętała demona!

122 781  
730   33  
Tego jeszcze nie było! Ta zapierająca dech w piersi historia o niezwykłym opętaniu wstrząsnęła opinią publiczną i całym Kościołem! Kto kogo opętał i dlaczego?  (Artykuł z jedynej wiarygodnej gazety na świecie - World Weekly News).
DEMONICZNE OPĘTANIE SPALIŁO NA PANEWCE!
 
Mała Dziewczynka Opętała Demona!

Georgetown, Pa.

Kiedy znany egzorcysta, Ojciec Henry Flapps, otrzymał pilne wezwanie do ratowania ofiary demonicznego opętania, zupełnie nie był przygotowany na to, co go czeka.
„Kiedy dotarłem we wskazane miejsce o trzeciej nad ranem, okazało się, że pomoc wezwała grupa satanistów” – powiedział Flapps. „Zgromadzili się w małej, czarnej stodole, którą przerobili na demoniczny kościół w pobliżu mrocznego zagajnika. Pomimo pewnych uprzedzeń, podążyłem za nimi na poddasze, urządzone w stylu dziewczęcej sypialni. Tam właśnie byłem świadkiem najbardziej niesamowitego widoku, jaki mogłem sobie wyobrazić: na podłodze ze skrzyżowanymi nogami siedział rogaty demon, czesząc włosy jakiejś lalce.”
Skonsternowani sataniści wytłumaczyli, że poprzedniego wieczora demon-nowicjusz, Revadac, usiłował opętać małą dziewczynkę, żyjącą w mieście nieopodal.
„Nie wiedzieliśmy, że Revadac jest posiądźlektykiem – demonicznym odpowiednikiem dyslektyka” – nadmienił kaznodziei Derrick Nethers, lider satanistów. „Właśnie przez to, zupełnie przypadkiem sprowadził ducha dziewczynki w swoje własne ciało. Aby uratować demona – och, i oczywiście pomóc dziewczynce – nie wiedzieliśmy, gdzie indziej mamy się zgłosić, jeśli nie do Kościoła. Twojego, znaczy się.”
Flapps, ignorując własne obrzydzenie, skupił się na ratowaniu duszy dziewczynki z ciała obleśnego pupila piekielnej otchłani.
„Wiedziałem, że konwencjonalne egzorcyzmy nie zadziałają, więc musiałem improwizować” – powiedział Flapps. „Najpierw powiedziałem dziewczynce – miała na imię Ashly – że jej mamusia i tatuś bardzo chcieliby ją znowu zobaczyć.”
Niestety, dziewczęco-opętany demon był zbyt zajęty strojeniem swojej lali, aby odwołanie się do rodzinnych więzi w jakikolwiek sposób mogło go poruszyć.
„Zdałem sobie sprawę, że muszę połechtać jej bardziej fundamentalne potrzeby. O tyle, o ile mnie to jakoś odrzucało, zacząłem raptownie obiecywać jej ogromne porcje lodów i cukierków, aby tylko wyrwać ją z demonicznego ciała. Doszedłem do wniosku, że suma sumarum to właśnie mniej więcej robimy, kiedy przychodzi nam dyskutować o życiu po życiu.”
Po trzech wyczerpujących godzinach, Flappsowi udało się wyciągnąć małą Ashly z Revedaca i wysłać ją z powrotem do jej własnego, słodko śpiącego w tym czasie ciała.
„Byłem niezmiernie uradowany, że udało mi się uratować duszę Ashly” – rzekł Flapps. „Rozpierała mnie też duma, kiedy usłyszałem, że Revadac stracił paru demonicznych kolegów podczas gry w klasy i herbacianej prywatki.”

 
730
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu Nadzwyczajna ślubna limuzyna
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu 20 przykładów fatalnego zarządzania firmą i traktowania pracowników jak służbę
Przejdź do artykułu Polskie przekłady wiersza Jabberwocky
Przejdź do artykułu Sprawdź wzrok i znajdź dziecko
Przejdź do artykułu O czym śpiewa czyżyk?
Przejdź do artykułu 10 niezbyt przyjemnych faktów o szympansach
Przejdź do artykułu Opowieść o rybie Błażeju
Przejdź do artykułu Niezwykłe kolorowe zdjęcia Warszawy zrobione 3 lata po Powstaniu Warszawskim
Przejdź do artykułu Twarz na ścianie
Przejdź do artykułu Neologizmy

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą