Szukaj Pokaż menu

10 gier, w których nie chciałbyś się znaleźć!

144 378  
1462   89  
Chciałbyś kiedyś zostać bohaterem gry komputerowej? Wydaje się, że ratowanie świata i rozwijanie swej postaci w glorii i chwale, z nieskończoną ilością żyć, byłoby cudowne! Ale co by było, gdybyś w jakiejś grze znalazł się zupełnie przypadkiem, postronnie, z tym sprzętem, który masz w tej chwili przy sobie? Nadal byłoby fajnie?

 

Rozkoszne diabełki CXI

36 338  
217   12  
Kliknij i zobacz więcej!Czasem trzeba tłumaczyć to, co dziecko mówi. Najlepiej tłumaczy wytrawny tłumacz w postaci mamy dziecka. Co takiego dziecko chciało przekazać? Dowiesz się dziś. Dziś także o księżniczce, części mowy u krowy oraz o królu Sasie...

Jako, że odkąd nauczyłam się utrzymać coś w ręku i nad tym zapanować mazałam po wszystkich ścianach w domu każdym odcieniem kredki i flamastra jaki tylko był. Chowanie przyborów malarskich przez zrozpaczonych rodziców również nie pomagało bo wtedy odznaczałam pięty i dłonie, więc postanowili poczekać z odmalowaniem wszystkich pokoi aż ich starsza córka trochę zmądrzeje (przestanie ganiać z flamastrami po ścianach jak pawian). Miałam wtedy z 6 lat, rodzice dniem i nocą pędzlowali ściany i nadeszła chwila gdy wszystko było wymalowane, biel biła po oczach. Mama zawołała na obiad i tata wychodząc pokiwał palcem i powiedział: "Niech mi tylko ściana będzie popisana...!" (groźba w głosie i oczach). W chwilę później i ja wyleciałam z pokoju zostawiając bawiącą się na dywanie moją 2 letnią siostrę.
Po obiedzie zastaliśmy wszystkie ściany w esach i floresach lepszych niż te moje kilkuletnie arcydzieło. Było to pierwsze wykonane przez siostrę polecenie (szkoda że na opak- zostało do dziś) i pierwsza jej przygoda z kredkami....

by Foczka_1991_09_25 @

* * * * *

Kolejny raz zapomniałam bloku rysunkowego do przedszkola i pytana przez Przedszkolankę:
- Dlaczego znów nie masz bloku?
Dumna odpowiedziałam:

Filmy animowane Pixar vs. Dreamworks

104 364  
2142   44  
Widziałeś Toy Story, Shreka, Wall-E, Kung Fu Pandę i pewnie ci się podobały. A wiesz, który z nich powstał w którym z tych wielkich studiów? Oto wskazówka - sposób myślenia ich twórców.
2142
Udostępnij na Facebooku
Następny
Przejdź do artykułu Rozkoszne diabełki CXI
Podobne artykuły
Przejdź do artykułu Dzień z życia ratownika medycznego VI
Przejdź do artykułu 15 najmniej udanych prób odtworzenia sceny z Titanica
Przejdź do artykułu 10 zapierających dech w piersiach cudów natury
Przejdź do artykułu Ile naprawdę zarabiają największe hity kinowe?
Przejdź do artykułu "Zwolnili mnie z pracy, bo..." - historie prawdziwe
Przejdź do artykułu Plakaty z Legowood
Przejdź do artykułu Największe, zdaniem internautów, filmowe wyciskacze łez
Przejdź do artykułu Uwaga, dziekanat ostrzega
Przejdź do artykułu Filmy oglądane od końca

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą